E-gazete - Günlük gazete keyfi

Download E-gazete - Günlük gazete keyfi for PC

By Hurriyet Gazetecilik

 • Category: News
 • Release Date: 2011-03-18
 • Current Version: 5.0.4
 • Adult Rating: 4+
 • File Size: 58.66 MB
 • Developer: Hurriyet Gazetecilik
Score: 3
3
From 120 Ratings

E-gazete - Günlük gazete keyfi for PC Screenshots

E-gazete - Günlük gazete keyfi for PC Description

Yenilenen e-gazete uygulaması ile dijitalde basılı gazete okuma deneyimini en üst seviyede yaşayın. Mobil cihazlarda okumayı iyileştiren yeni yapısıyla Hürriyet gazetesine ve tüm eklerine kolayca ulaşın. Kelebek, Seyahat, Cumartesi, Pazar, IK ve bölge ekleri cebinizde. Köşe yazıları, ekonomi, dünya ve spor haberleri ile Kelebek'teki magazin, eğlence, hayat konularında her şey her gün her an yanınızda. Ankara, Ege, Akdeniz, Çukurova-GAP, Bursa bölge eklerine de rahatça ulaşın. ‘Arşiv’ bölümünden geçmiş 45 günün basılı gazete arşivini ve ek arşivini bir arada görün. Günlük gazetenizi ve tercih ettiğiniz ekleri her ortamda yanınızda kolayca taşımanız için hazırlanmış uygulama, internete bağlandığında otomatik olarak cihazınıza yükleyecektir. Böylece gün boyunca internete tekrar ihtiyaç duymadan okumaya devam edebileceksiniz. Uygulamayı ilk yüklediğinizde 3 gün ücretsiz okuyabilirsiniz. Hurriyet.com.tr üyelik bilgilerinizle veya yeni oluşturacağınız üyelik kaydı ile giriş yaparak ücretsiz okuma sürenizi 10 güne çıkarabilirsiniz. Bu sürenin sonunda uygulama içinden abonelik paketlerinden birini seçerek kullanmaya devam edebilirsiniz. e-gazete’ye web üzerinden ulaşmak için e-gazete.hurriyet.com.tr adresinden üyelik bilgileriniz ile giriş yapabilirsiniz. Bunun için uygulamanızdan aboneliğinizi kullanıcı adınıza tanımlamanız yeterli olacaktır. Yenilenen özelliklerini keşfetmek ve size özel ayrıcalıklardan yararlanmak için hemen indirin! Subscription packages; 1 week: 2,99 TL 1 month: 10,99 TL 6 months: 62,99 TL 1 year: 119,99 TL Payment will be charged to iTunes Account at confirmation of purchase. Subscription automatically renews unless auto-renew is turned off at least 24-hours before the end of the current period. Account will be charged for renewal within 24-hours prior to the end of the current period, and identify the cost of the renewal. Subscriptions may be managed by the user and auto-renewal may be turned off by going to the user's Account Settings after purchase. Any unused portion of a free trial period, if offered, will be forfeited when the user purchases a subscription to that publication, where applicable.
 Links to Your Privacy Policy and Terms of Use are respectively https://hurpass.com/main/tou ve https://hurpass.com/main/privacy .

Reviews

 • Sabah Çok Geç Saate Yayına Giriyor

  2
  By 11Cimbom
  Gazete el değiştirdikten sonra eHürriyet sabahları çok geç saatte yayına girer oldu. Mecburen önce diğer gazete ve platformları okuyoruz. Hürriyet yayına girdiğinde ise haberler bayatlamış oluyor.
 • Abonelik

  2
  By bbetin
  Aboneligim 30 Ocak 2019 da bitmesine ragmen tekrar abone olmam isteniyor. Giris yapamiyorum
 • Abonelik

  2
  By Robgunal
  Aboneliğim 22 Ocak 2019 bitmesine rağmen yeniden abone olmam isteniyor. Şu anda Gazeteyi okuyamamak durumundayım. Bu durumun en kısa zamanda düzeltilmesini rica ederim Nezih Günal
 • Horrible UX with latest upgrade

  2
  By Cenap ilgun
  The design of the paper has changed; you no longer can read on a landscape tablet screen. Massive downgrade and do not plan to ectend my membership due to this change.
 • Sadece dikey okunabiliyor!

  1
  By Jackryan89
  Son güncellemeden sonra yatay formda okuma mümkün değil. Tabletlerin dik durmalarını sağlayan kılıflarla bu yüzden uyumsuz :(
 • Terrible update

  2
  By Boleld
  Takes forever to download after the update!
 • Wish it were possible to read in landscape mode

  4
  By xyz135711
  Nice way to read the Hürriyet paper online. It is also possible to get the daily paper many hours earlier than the print version. Wish it were possible to read in landscape mode.
 • Does not work

  2
  By fahri1453
  Stays on black screen
 • Hürriyet gibi bir gazeteye yakışmayan bir uygulama

  2
  By tanertopcu
  1- login olmaya kalkınca eğer üye değilseniz hiç bir uyarı vermiyor 2- gazeteyi resim olarak koymak e gazete ise aferin 3- Apple ın kullanım kolayliklarina zorluk çıkaracak interface ve kullanım 4- tv yayın akışı ekran kullanımı israf 5- bulmaca bölümü kullanissiz 6- sinema bölümü seanslardan sinemaya gidince hata sayfası Bana sorarsanız boşuna zaman harcamayin, gidip browser kullanın.
 • Does not even resize to fit screen

  1
  By Ok19191923
  Does not even resize to fit screen

keyboard_arrow_up